1991 yılında kurulan firmamız, “Kalitenin estetikle buluştuğu yer” olan başlangıç sloganıyla tekstil dünyasında kendisine bir yer edinmiştir.

Faaliyetlerine dokuma etiket üretimi ile başlayan firmamız 1997 yılıyla birlikte hizmet yelpazesini daha da genişleterek baskı ve matbaa birimlerini kurmuştur.1999 yılında deri etiket ve serigraf birimlerini faaliyete geçirerek, sektörde az sayıdaki entegre etiket üreticileri arasında yerini almıştır.

Firmamızın kuruluş felsefesinde amaçlanan; eğitimli, anlayışlı, güler yüzlü ve işinin hakkını verebilen bir kadroyu oluşturmuştur. En son teknoloji ile hizmet vermek için gerekli makine teçhizatıyla doğru zamanda, doğru ürünle ve doğru bir maliyetle ürünü müşterilerimize ulaştırmaya azami gayret sarf etmeye çalışıyoruz. Toplam Kalite felsefesine uygun olarak firma vizyonuna, amaçlarına, hedeflerine, ilke ve politikalarına uygun hareket etmek zorunluluğunun farkındayız. Gelişen teknolojiyi takip ettiğimiz gibi hizmet ve yönetim felsefelerinin sağlayacağı görüş ufkunun çalışmalarımızda yol gösterici olduğunun bilincindeyiz. Ürün üretilirken hedef düşünce ihtiyaç gidermek olduğu kadar müşterilerimizin memnuniyetinin ön planda tutulmasının gerekliliğine inanmaktayız.

Bizim firmamızın gurur duyduğu bir özelliği vardır. O da firmamızın bünyesinde pazarlama departmanının olmayışıdır. Çünkü bizim müşterilerimiz bu departmanın işlevini yüklenmişlerdir. Zannederiz ki bu son tespit bizi tarif etmeye yetecektir.