• Demirciler Sanayi Sitesi G1 Blok No:482, İkitelli, 34306 Başakşehir/İstanbul

Hakkımızda

Hakkımızda

Kurumsal Markaların Etiket Çözüm Ortağı Oluyoruz!

1991 Yılında faaliyetlerimize dokuma etiket üretimi ile başlayarak 1997 yılı itibariyle hizmet yelpazemizi karton etiket, yıkama talimatı, 1999 yılında deri etiket, serigrafi etiket imalatı alanlarında genişletmiş bulunuyoruz. 30 yılı aşkın dokuma, karton, bez ve deri etiketler konusundaki tecrübelerimizle sektörün uzman firmaları arasında yerimizi almış durumdayız. Bu tecrübemizle, her müşterinin özel ürün ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik yüksek kaliteli, özelleştirilmiş etiket çözümleri sunuyoruz. Kaliteyi ve müşteri memnuniyetini önceleyerek, markanızın imajını yükseltecek ve değerini artıracak etiketler üretiyoruz.
Sektördeki yenilikçi ve sürdürülebilir üretim anlayışımızla, etiketlerimiz hem işlevsel hem de estetiktir. Çizgi Etiket olarak, markanızın kimliğini en etkili şekilde yansıtacak etiketleri sizlere sunmayı taahhüt ediyoruz.
Çizgi Etiket Toplantı Hakkımızda

Tasarım

Çizgi Etiket'in uzman tasarımcıları sizleri dinliyor, anlıyor ve isteğinize en uygun ürün etiket tasarımını hazırlıyor.

Üretim

Üretim Departmanımız hazırlanan tasarımı isteğinize uygun olarak üretiyor ve paketliyor.

Teslimat

Teslimat birimimiz ürünlerinizi mümkün olan en kısa sürede kapınıza hızla teslim ediyorlar.

Vizyonumuz ve Misyonumuz!

Tekstil etiket sektöründe uluslararası alanda tanınan ve tercih edilen lider bir kurum olma amacı ile yenilik ve kalite unsurlarını gündemimizin tepesinde tutmaktayız. Bu vizyon ile en yüksek kalitede ürün ve hizmetlerimizle sektöre yön verirken, yenilikçi ve sürdürülebilir çözümler sunarak endüstri standartlarını yeniden tanımlamayı hedefliyoruz. Müşteri merkezli yaklaşımımızla, dinamik piyasa koşullarında daima bir adım önde olmak ve sektördeki evrime öncülük etmek temel amaçlarımız arasında yer almaktadır. Çizgi Etiket olarak kalite ve estetik yolculuğunda sınırları zorlamayı ve marka ortaklarımızın global vizyonlarını desteklemeyi amaçlamaktayız.
Tüm müşterilerimizin özgün taleplerini alıp, bu talepler üzerinden yüksek kaliteli etiket çözümlerimizle katma değer oluşturmak en önemli amaçlarımız arasındadır. İnovatif bakış açısı ve yaratıcılığı harmanlayarak, müşterilerimizin marka algısını güçlendirmeyi ve piyasada daha geniş bir tanınırlık kazanmalarını sağlamayı hedefliyoruz. Sektördeki öncü konumumuzu, müşteri memnuniyeti ve güvenine olan sarsılmaz bağlılığımızla koruyor ve sürekli geliştiriyoruz. Kalite ve güvenin somut yansıması olarak, her etiketle marka değerinizi ön plana çıkarmanın yeni yollarını keşfetmeyi daimi görev bilmekteyiz.  

Yıllık Üretim Kapasitesi

+ 100 M

Aktif Personel

+ 50

Sektörel Ödül ve Sertifika

+ 30

Mutlu Müşteri

+ 10 K